GMT FOOD HAKKINDAGMT'nin hikayesi ve gıda olan ilişkisi 2000'de başladı. Daha iyi ürünler daha temiz bir gıda endüstrisi amacıyla başladık. Bizimle çalışan müşterilerimizin, pazardaki konumlarını güçlendirmesini ve ürünlerinin pazarlamasının ve satışının kolay olmasında rol aldık. Bugün, GMT FOOD Türkiye'de, gıda hammadde ürünleri üreten büyük şirketlerden biridir. Her gün Türkiye'nin her yerindeki onlarca tüketiciye değerli beslenmenin sağlanmasına destek oluyoruz.

GMT uzun bir geçmişe ve iş birliğine dayalı bir geleneğe sahiptir. Bir şirket kısa vadeye odaklanarak gelişemez. Bu yüzden biz geleceğe odaklıyız. Bu düşüncemiz müşterilerimiz, paydaşlarımız ve çalışanlarımız için bir temeldir. Ve dünya için daha iyisini istiyoruz. GMT'de yaptığımız her şey amacımız tarafından yönlendirilir: Temiz Etiket Temiz Gelecek.

MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ

MİSYONUMUZ 

TEMİZ HAMMADDE YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLER DAHA İYİ BİR ÜRETİM.

Amacımız, hem şimdi hem de gelecek nesiller için  daha iyi beslenme ve müşterilerimiz için iyi bir endüstri sağlamayı hedeflediğimiz anlamına geliyor.

VİZYONUMUZ

TEMİZ GIDA YENİLİKÇİ HAMMADDE KALİTELİ BESLENME

Vizyonumuz, temiz gıda üretimini ve yenilikçi hammadde çözümlerini birleştirerek lezzetli, sağlıklı ve temiz gıdaya ulaşmanın önündeki pronlemleri kaldırmaktır. 

NEDEN GMT GIDA ?

Müşterilerimize ve tüketicilerimize her zaman ve her yerde hizmet vermeyi taahhüt ediyoruz. Bu, doğru ürünü doğru zamanda, doğru yerde ve doğru fiyatta sunmak demektir.

İş ortaklarımızla birlikte sürdürülebilir bir gıda endüstrisi yaratmaya kararlıyız. Önümüzdeki yıllarda üreticiler, toplumlar ve gezegenimiz üzerinde olumlu bir etki yaratmak için kendimizi temiz ve sürdürebilir ürünlerin önceliğine adadık. Daha iyi beslenmeden temiz etikete, ürün içeriğinden, doğal ürünlerin kullanımına kadar amacımıza hizmet etmekteyiz.Sentetik aroma, kimyasal koruyucu maddeler ve katkı maddeleri yerine, bitki kaynaklı, temiz, sağlıklı ve sürdürülebilir alternatifler geliştiriyoruz.Yüksek performanslı gıda çözümleri oluşturarak, gıda endüstrisinde oluşabilecek sorunlara çözüm üretiyoruz. Tutkulu, deneyimli ekibimizle baharattan doğal renklendiricilere, antioksidanlardan stabilizatörlere kadar geniş bir yelpazede çözümler sunuyoruz ve teknolojinin gücünü yaratıcılıkla birleştiriyoruz. Müşterilerimiz ve dünyamız için en iyisini yapmak için sürekli olarak yenilikleri takip ediyor ve Ar-Ge çalışmalarımızı geliştiriyoruz.Pazar araştırması, tasarım, satın alma, üretim,kalite kontrol, paketleme, nakliye ve satış sonrası hizmetler için tüm faaliyetlerde teknolojik bilgi birikimi, deneyim ve yaratıcılık sunuyoruz. Şirket olarak "Başarımız sizin başarınızla ölçülür" felsefesiyle hareket ediyoruz.FSSC 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ile çalışmanın gerekliliğini kabul eden bir anlayışa sahibiz.Gıda endüstrisindeki başarınızı arttırmak için sağlıklı, güvenli, doğal ve katkı maddesi içermeyen ürünlerin üretimi için sizin adınıza kendi alanlarımızda AR-GE çalışmaları yürütmektekteyiz.