TR | EN
Müşteri Hizmetleri: +90 (532) 111 0 468
Bizi Takip Et:
HAKKIMIZDA

 

GMT olarak, benzersizliğimizi ekibimizin yenilikler yaratma, yeni fikirler oluşturma ve profesyonellik yeteneklerimizden alırız. Tutku ve yaratma başarımızın anahtarıdır ve GMT olarak en büyük yeteneğimiz, katma değerli hizmetlere müşteri odaklı yenilik anlayışımızdır.

GMT olarak, ana prensiplerimizden biri müşterilerimizin temiz etiketli gıdalar, temiz aromalar ve temiz bileşenlerle ürünlerini üretebilmeleri için teknolojinin gücünü sektördeki tecrübesiyle birleştirmektir. En büyük motivasyon kaynağımız olan yenilik anlayışımızı müşteri odaklı esnek hizmet çerçevesinde artı değere dönüştürmeyi görev edindik. Sahip olduğumuz üstün teknoloji, teknik bilgi birikimi, kalite, yaratıcılık ve ilham verici yenilikle gıda sektörüne hizmet vermekteyiz. Her zaman daha iyisini başarmak için kurmuş olduğumuz Ar-Ge laboratuvarlarında yenilikçi çözümler ararız. Ayrıca Sürdürülebilir ve Temiz Etiketli ürünlerimizle de geleceğe hizmet ederiz.

Murat Gayberi

MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ

MİSYONUMUZ 

SÜREKLİ DEĞİŞEN KALIPLARIN DIŞINA ÇIKARAK VE GELİŞEREK YENİLİKÇİ VE TEMİZ GIDA ÇÖZÜMLERİ ÜRETMEK.

VİZYONUMUZ

YENİLİKÇİ ÜRÜNLERİMİZİN SEKTÖRDE BİR STANDART HALİNE GELMESİ VE KENDİ STANDARTLARIMIZI OLUŞTURMAK.

KENDİ ALANIMIZDA VE BÖLGEDE LİDER KONUMDA BULUNMAK

NEDEN GMT GIDA ?

 Biz temiz ve lezzetli yiyeceklere ulaşmadaki sorunların ancak yenilikçi bir bakış açısıyla aşılabileceğine inanan profesyonelleriz. Sentetik aroma, kimyasal koruyucu maddeler ve katkı maddeleri yerine, hem tüketicimizin sağlığı hem de doğamızın sonuçlarını düşünmeden gıdaya eklenen bitki kaynaklı, temiz, sağlıklı ve sürdürülebilir alternatifler geliştiriyoruz.Yüksek performanslı gıda çözümleri oluşturarak, gıda endüstrisinde oluşabilecek sorunlara çözüm üretiyoruz. Tutkulu, deneyimli ekibimizle baharattan doğal renklendiricilere, antioksidanlardan stabilizatörlere kadar geniş bir yelpazede çözümler sunuyoruz ve teknolojinin gücünü yaratıcılıkla birleştiriyoruz. Müşterilerimiz ve dünyamız için en iyisini yapmak için sürekli olarak yenilikleri takip ediyor ve Ar-Ge çalışmalarımızı geliştiriyoruz.
 Pazar araştırması, tasarım, satın alma, üretim, süreç kontrolü, muayene ve test, kalite kontrol, paketleme, nakliye ve satış sonrası hizmetler için tüm faaliyetlerde teknolojik bilgi birikimi, deneyim ve yaratıcılık sunuyoruz. Şirket olarak "Başarımız sizin başarınızla ölçülür" felsefesine inanırız.Sorumluluk bilincine ve  FSSC 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ile çalışmanın gerekliliğini kabul eden bir anlayışa sahibiz.Gıda endüstrisindeki başarınızı arttırmak için sağlıklı, güvenli, doğal ve katkı maddesi içermeyen ürünlerin üretimi için sizin adınıza kendi alanlarımızda AR-GE çalışmaları yürütmektekteyiz. Bu çalışmalarımız sayesinde sizin için en uygun çözümleri sunmaktayız.

DEĞERLERİMİZ

YENİLİK VE PROFESYONELLİK

Bizler temiz ve lezzetli gıdaya ulaşmanın önündeki problemlerin yalnızca yenilikçi bir bakış açısı ile aşılabileceğine inanan gıda profesyonelleriyiz sürekli değişim ve gelişim mottosunu benimseyerek yeni yollar keşfetmeyi isteriz.

DÜNYAMIZ VE SİZİN SAĞLIĞINIZ

Bizler için müşterilerimizin ve dünyamızın sağlığı çok önemlidir bu yüzden hem tüketicinin sağlığı hem de doğamız için sonuçları düşünülmeden yiyeceklere katılan sentetik aroma, kimyasal koruyucu ve katkı maddelerine karşı bitkisel, temiz ve sağlıklı alternatifler geliştiriyoruz bununla kalmayıp sürekli yeni alternatifler sunuyoruz.

TUTKU VE DENEYİM

İşimiz bizim için bir işten fazlası, deneyimli olmamızın verdiği güç ve ilk günkü tutkumuz ile sizin için çözümler üretmekteyiz.

DEĞERLERİMİZ

ÇEŞİTLİLİK

Baharatlar doğal renklendiriciler, antioksidanlar stabilizatörler, gıda endüstrisi için fonksiyonel yardımcı maddeler, baharat ekstraktları, baharat karışımları, aroma ve tütsü teknolojilerinin yanı sıra; son tüketiciye yönelik vegan süt ürünleri ve bitkisel soslar üretiyoruz geniş bir alanda çözümler sunuyor ürünlerimizi geliştiriyor, yeni ürünler yaparak herkes için temiz ürün üretmeyi amaçlıyoruz.

MÜŞTERİLERİMİZ VE İŞ ORTAKLARIMIZ

Sağlıklı, katkısız ve sürdürülebilir gıdaları hem son tüketici hem de iş ortaklarımız açısından ulaşılabilir kılma hedefiyle çıktığımız bu yolda; müşteri memnuniyetini her zaman odağımızda tutuyoruz. Çünkü biliyoruz ki bizim başarımız müşterilerimizin memnuniyeti ve iş ortaklarımızın tatmini ile ölçülür. 

AR - GE VE KALİTE

Temiz etiketli gıdalar, temiz aromalar ve temiz gıdalar ile herkesin temiz beslenebilmesi için teknolojinin gücünü sektördeki deneyimimizle birleştirmeyi ilke ediniyoruz. Her zaman daha iyisine ulaşmak için kurduğumuz AR-Ge laboratuvarlarımızda yenilikçi çözümler arıyoruz. Bu yolda uluslararası iş ortaklarımız ile birlikte çalışıyor, dünyanın teknolojisini ve vizyonunu tek bir potada eritiyoruz.

KALİTE BELGELERİMİZ

GMT markası altındaki ürünlerimiz GMT markası altındaki ürünlerimiz ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve FSSC 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri esasları doğrultusunda üretilmekte ve müşterilerimize sunulmaktadır. Ürünlerimiz kırmızı ve beyaz et sektörü üreticilerine her parti üretimde aynı tat, koku, görünüm ve lezzet unsurlarını taşıyan son ürün elde etme olanağını sağlar. Müşterilerimize GMP (iyi üretim uygulamaları) kuralları çerçevesinde, gıda güvenliğinin ön planda tutulduğu ürünler sunmak GMT kalite politikasının temelleri oluşturmaktadır.Bunun yanı sıra firmamız güncel yasalarda meydana gelen tüm değişiklikleri hızla takip eder ve müşterilerinin değişikliklere aynı hızla adapte olmalarına imkan sağlar. Firmamız Helal Sertifikalı ürünlerle müşterilerimizin beklentilerini tam anlamıyla sağlamayı hedeflemektedir.

GMT Food - Inno Food Tech's
GMT Food - Inno Food Tech's
GMT Food - Inno Food Tech's
GMT Food - Inno Food Tech's
GMT Food - Inno Food Tech's