Gıda Sektörü İçin Profesyonel Çözümler
TR | EN
Müşteri Hizmetleri: +90 (532) 111 0 468
Bizi Takip Et:
HAKKIMIZDA

GMT'nin hikayesi ve gıda olan ilişkisi 2000'de başladı.Daha iyi ürünler daha temiz bir gıda endüstrisi amacıyla başladık. Bizimle çalışan müşterilerimizin, pazardaki konumlarını güçlendirmesini ve ürünlerinin pazarlamasının ve satışının kolay olmasında rol aldık. Bugün, GMT FOOD Türkiye'de, gıda hammadde ürünleri üreten büyük şirketlerden biridir. Her gün Türkiye'nin her yerindeki onlarca tüketiciye değerli beslenmenin sağlanmasına destek oluyoruz.

GMT uzun bir geçmişe ve iş birliğine dayalı bir geleneğe sahiptir. Bir şirket kısa vadeye odaklanarak gelişemez. Bu yüzden biz geleceğe odaklıyız. Bu düşüncemiz müşterilerimiz, paydaşlarımız ve çalışanlarımız için bir temeldir. Ve dünya için daha iyisini istiyoruz. GMT'de yaptığımız her şey amacımız tarafından yönlendirilir: Temiz Etiket Temiz Gelecek.

MURAT GAYBERİ

MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ

MİSYONUMUZ 

TEMİZ HAMMADDE YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLER DAHA İYİ BİR ÜRETİM.

Amacımız, hem şimdi hem de gelecek nesiller için  daha iyi beslenme ve müşterilerimiz için iyi bir endüstri sağlamayı hedeflediğimiz anlamına geliyor.

VİZYONUMUZ

TEMİZ GIDA YENİLİKÇİ HAMMADDE KALİTELİ BESLENME

Vizyonumuz, temiz gıda üretimini ve yenilikçi hammadde çözümlerini birleştirerek lezzetli, sağlıklı ve temiz gıdaya ulaşmanın önündeki pronlemleri kaldırmaktır. 

Gıda Sektörü İçin Profesyonel Çözümler
Gıda Sektörü İçin Profesyonel Çözümler
NEDEN GMT GIDA ?

Müşterilerimize ve tüketicilerimize her zaman ve her yerde hizmet vermeyi taahhüt ediyoruz. Bu, doğru ürünü doğru zamanda, doğru yerde ve doğru fiyatta sunmak demektir.

İş ortaklarımızla birlikte sürdürülebilir bir gıda endüstrisi yaratmaya kararlıyız. Önümüzdeki yıllarda üreticiler, toplumlar ve gezegenimiz üzerinde olumlu bir etki yaratmak için kendimizi temiz ve sürdürebilir ürünlerin önceliğine adadık. Daha iyi beslenmeden temiz etikete, ürün içeriğinden, doğal ürünlerin kullanımına kadar amacımıza hizmet etmekteyiz.Sentetik aroma, kimyasal koruyucu maddeler ve katkı maddeleri yerine, bitki kaynaklı, temiz, sağlıklı ve sürdürülebilir alternatifler geliştiriyoruz.Yüksek performanslı gıda çözümleri oluşturarak, gıda endüstrisinde oluşabilecek sorunlara çözüm üretiyoruz. Tutkulu, deneyimli ekibimizle baharattan doğal renklendiricilere, antioksidanlardan stabilizatörlere kadar geniş bir yelpazede çözümler sunuyoruz ve teknolojinin gücünü yaratıcılıkla birleştiriyoruz. Müşterilerimiz ve dünyamız için en iyisini yapmak için sürekli olarak yenilikleri takip ediyor ve Ar-Ge çalışmalarımızı geliştiriyoruz.Pazar araştırması, tasarım, satın alma, üretim,kalite kontrol, paketleme, nakliye ve satış sonrası hizmetler için tüm faaliyetlerde teknolojik bilgi birikimi, deneyim ve yaratıcılık sunuyoruz. Şirket olarak "Başarımız sizin başarınızla ölçülür" felsefesiyle hareket ediyoruz.FSSC 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ile çalışmanın gerekliliğini kabul eden bir anlayışa sahibiz.Gıda endüstrisindeki başarınızı arttırmak için sağlıklı, güvenli, doğal ve katkı maddesi içermeyen ürünlerin üretimi için sizin adınıza kendi alanlarımızda AR-GE çalışmaları yürütmektekteyiz. 

DEĞERLERİMİZ

YENİLİK VE PROFESYONELLİK

Bizler temiz ve lezzetli gıdaya ulaşmanın önündeki problemlerin yalnızca yenilikçi bir bakış açısı ile aşılabileceğine inanan gıda profesyonelleriyiz sürekli değişim ve gelişim mottosunu benimseyerek yeni yollar keşfetmeyi isteriz.

DÜNYAMIZ VE SİZİN SAĞLIĞINIZ

Bizler için müşterilerimizin ve dünyamızın sağlığı çok önemlidir bu yüzden hem tüketicinin sağlığı hem de doğamız için sonuçları düşünülmeden yiyeceklere katılan sentetik aroma, kimyasal koruyucu ve katkı maddelerine karşı bitkisel, temiz ve sağlıklı alternatifler geliştiriyoruz bununla kalmayıp sürekli yeni alternatifler sunuyoruz.

TUTKU VE DENEYİM

İşimiz bizim için bir işten fazlası, deneyimli olmamızın verdiği güç ve ilk günkü tutkumuz ile sizin için çözümler üretmekteyiz.

ŞİMDİ VE GELECEK NESİL İÇİN ÜRETİM

Doğal yaşam ortamını sürdürme sorumluluğunu üstleniyoruz. Bu, şirketimizin temeli ve geleceğidir. Ayrıca, müşterilerimizi doğa ve iklimle dengeli bir şekilde çalışmaya teşvik ediyoruz.

Gıda Sektörü İçin Profesyonel Çözümler
Gıda Sektörü İçin Profesyonel Çözümler
DEĞERLERİMİZ

ÇEŞİTLİLİK

Baharatlar doğal renklendiriciler, antioksidanlar stabilizatörler, gıda endüstrisi için fonksiyonel yardımcı maddeler, baharat ekstraktları, baharat karışımları, aroma ve tütsü teknolojilerinin yanı sıra; son tüketiciye yönelik vegan süt ürünleri ve bitkisel soslar üretiyoruz geniş bir alanda çözümler sunuyor ürünlerimizi geliştiriyor, yeni ürünler yaparak herkes için temiz ürün üretmeyi amaçlıyoruz.

MÜŞTERİLERİMİZ VE İŞ ORTAKLARIMIZ

Sağlıklı, katkısız ve sürdürülebilir gıdaları hem son tüketici hem de iş ortaklarımız açısından ulaşılabilir kılma hedefiyle çıktığımız bu yolda; müşteri memnuniyetini her zaman odağımızda tutuyoruz. Çünkü biliyoruz ki bizim başarımız müşterilerimizin memnuniyeti ve iş ortaklarımızın tatmini ile ölçülür. 

MÜŞTERİLERİMİZE SÜREKLİ HİZMET SUNMAK

Müşterilerimize ve tüketicilerimize her zaman ve her yerde hizmet vermeyi taahhüt ediyoruz. Bu, doğru ürünü doğru zamanda, doğru yerde ve doğru fiyatta sunmak demektir.

DAHA TEMİZ BİR BESLENME

İyi ve sağlıklı gıda ürünleri üretmek, bu ürünlere katkı sağlamak kim olduğumuzun ve ne yaptığımızın merkezinde yer alır. GMT, müşterilerimiz ve tüketicilerimiz için benzersiz bir ürün geliştirme süreci sunmaktadır.

AR - GE VE KALİTE

Temiz etiketli gıdalar, temiz aromalar ve temiz gıdalar ile herkesin temiz beslenebilmesi için teknolojinin gücünü sektördeki deneyimimizle birleştirmeyi ilke ediniyoruz. Her zaman daha iyisine ulaşmak için kurduğumuz AR-Ge laboratuvarlarımızda yenilikçi çözümler arıyoruz. Bu yolda uluslararası iş ortaklarımız ile birlikte çalışıyor, dünyanın teknolojisini ve vizyonunu tek bir potada eritiyoruz.

KALİTE BELGELERİMİZ

GMT markası altındaki ürünlerimiz GMT markası altındaki ürünlerimiz ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve FSSC 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri esasları doğrultusunda üretilmekte ve müşterilerimize sunulmaktadır. Ürünlerimiz kırmızı ve beyaz et sektörü üreticilerine her parti üretimde aynı tat, koku, görünüm ve lezzet unsurlarını taşıyan son ürün elde etme olanağını sağlar. Müşterilerimize GMP (iyi üretim uygulamaları) kuralları çerçevesinde, gıda güvenliğinin ön planda tutulduğu ürünler sunmak GMT kalite politikasının temelleri oluşturmaktadır.Bunun yanı sıra firmamız güncel yasalarda meydana gelen tüm değişiklikleri hızla takip eder ve müşterilerinin değişikliklere aynı hızla adapte olmalarına imkan sağlar. Firmamız Helal Sertifikalı ürünlerle müşterilerimizin beklentilerini tam anlamıyla sağlamayı hedeflemektedir.

Gıda Sektörü İçin Profesyonel Çözümler
Gıda Sektörü İçin Profesyonel Çözümler
Gıda Sektörü İçin Profesyonel Çözümler
Gıda Sektörü İçin Profesyonel Çözümler
Gıda Sektörü İçin Profesyonel Çözümler
Gıda Sektörü İçin Profesyonel Çözümler