HAKKIMIZDA

 

GMT GIDA, partnerlerine daha fazla yardımcı olabilmek, yeni fikirler üretebilmek, yeni ürünler geliştirebilmekteki gücünü profesyonellerden oluşan ekibinin tutkusundan almaktadır. Tutku başarısının anahtarıdır.

En büyük motivasyon kaynakları olan yenilik anlayışlarını müşteri odaklı esnek hizmet çerçevesinde artı değere dönüştürmeyi görev edinmiştir.Hakim olduğu üstün teknoloji, teknik bilgi birikimi, kalite, yaratıcılık ve ilham verici yenilikle gıda sektörüne hizmet vermektedir.

Murat Gayberi

MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ

MİSYONUMUZ 

SÜREKLİ DEĞİŞEN KALIPLARIN DIŞINA ÇIKARAK VE GELİŞEREK YENİLİKÇİ VE TEMİZ GIDA ÇÖZÜMLERİ ÜRETMEK.

 

VİZYONUMUZ

YENİLİKÇİ ÜRÜNLERİMİZİN SEKTÖRDE BİR STANDART HALİNE GELMESİ VE KENDİ STANDARTLARIMIZI OLUŞTURMAK.

KENDİ ALANIMIZDA VE BÖLGEDE LİDER KONUMDA BULUNMAK.

NEDEN GMT GIDA ?

Pazar araştırması, tasarım, satın alma, üretim, proses kontrol, muayene ve test, kalite kontrol, ambalajlama, taşıma ve satış sonrası hizmetlere yönelik tüm faaliyetlerde teknolojik bilgi birikimini, deneyimini ve yaratıcılığını sizlerin hizmetine doğal ve katkısız ürünleriyle sunmaktadır."Bizim başarımız sizin başarınız ile ölçülür" felsefesine firma bünyesinde inanmış sizlerin başarısını üst seviyelere taşımak için gıda sektörünün gerekliliği olarak kabul ettiği ISO 22000:2005 ve ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ile çalışmayı borç edinen bir anlayışa sahiptir.Sağlıklı, güvenli, doğal ve katkısız ürün üretimi adına AR-GE faaliyetlerini sizlerin adına kendi ünitelerinde yapmaktadır.

 

DEĞERLERİMİZ

YENİLİK VE PROFESYONELLİK

Bizler temiz ve lezzetli gıdaya ulaşmanın önündeki problemlerin yalnızca yenilikçi bir bakış açısı ile aşılabileceğine inanan gıda profesyonelleriyiz sürekli değişim ve gelişim mottosunu benimseyerek yeni yollar keşfetmeyi isteriz.

DÜNYAMIZ VE SİZİN SAĞLIĞINIZ

Bizler için müşterilerimizin ve dünyamızın sağlığı çok önemlidir bu yüzden hem tüketicinin sağlığı hem de doğamız için sonuçları düşünülmeden yiyeceklere katılan sentetik aroma, kimyasal koruyucu ve katkı maddelerine karşı bitkisel, temiz ve sağlıklı alternatifler geliştiriyoruz bununla kalmayıp sürekli yeni alternatifler sunuyoruz.

TUTKU VE DENEYİM

İşimiz bizim için bir işten fazlası, deneyimli olmamızın verdiği güç ve ilk günkü tutkumuz ile sizin için çözümler üretmekteyiz.

 

DEĞERLERİMİZ

ÇEŞİTLİLİK

Baharatlar doğal renklendiriciler, antioksidanlar stabilizatörler, gıda endüstrisi için fonksiyonel yardımcı maddeler, baharat ekstraktları, baharat karışımları, aroma ve tütsü teknolojilerinin yanı sıra; son tüketiciye yönelik vegan süt ürünleri ve bitkisel soslar üretiyoruz geniş bir alanda çözümler sunuyor ürünlerimizi geliştiriyor, yeni ürünler yaparak herkes için temiz ürün üretmeyi amaçlıyoruz.

MÜŞTERİLERİMİZ VE İŞ ORTAKLARIMIZ

Sağlıklı, katkısız ve sürdürülebilir gıdaları hem son tüketici hem de iş ortaklarımız açısından ulaşılabilir kılma hedefiyle çıktığımız bu yolda; müşteri memnuniyetini her zaman odağımızda tutuyoruz. Çünkü biliyoruz ki bizim başarımız müşterilerimizin memnuniyeti ve iş ortaklarımızın tatmini ile ölçülür. 

 

TEKNOLOJİ VE AR - GE

 

Temiz etiketli gıdalar, temiz aromalar ve temiz gıdalar ile herkesin temiz beslenebilmesi için teknolojinin gücünü sektördeki deneyimimizle birleştirmeyi ilke ediniyoruz. Her zaman daha iyisine ulaşmak için kurduğumuz AR-Ge laboratuvarlarımızda yenilikçi çözümler arıyoruz. Bu yolda uluslararası iş ortaklarımız ile birlikte çalışıyor, dünyanın teknolojisini ve vizyonunu tek bir potada eritiyoruz.

 

KALİTE

 

GMT markası altındaki ürünlerimiz ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri esasları doğrultusunda üretilmekte ve müşterilerimize sunulmaktadır. Ürünlerimiz kırmızı ve beyaz et sektörü üreticilerine her parti üretimde aynı tat, koku, görünüm ve lezzet unsurlarını taşıyan son ürün elde etme olanağını sağlar. Müşterilerimize GMP (iyi üretim uygulamaları) kuralları çerçevesinde, gıda güvenliğinin ön planda tutulduğu ürünler sunmak GMT kalite politikasının temelleri oluşturmaktadır.Bunun yanı sıra firmamız güncel yasalarda meydana gelen tüm değişiklikleri hızla takip eder ve müşterilerinin değişikliklere aynı hızla adapte olmalarına imkan sağlar. Firmamız Helal Sertifikalı ürünlerle müşterilerimizin beklentilerini tam anlamıyla sağlamayı hedeflemektedir.

BELGELERİMİZ