HAKKIMIZDA

GMT GIDA, partnerlerine daha fazla yardımcı olabilmek, yeni fikirler üretebilmek, yeni ürünler geliştirebilmekteki gücünü profesyonellerden oluşan ekibinin tutkusundan almaktadır. Tutku başarısının anahtarıdır. En büyük motivasyon kaynakları olan yenilik anlayışlarını müşteri odaklı esnek hizmet çerçevesinde artı değere dönüştürmeyi görev edinmiştir.

Hakim olduğu üstün teknoloji, teknik bilgi birikimi, kalite, yaratıcılık ve ilham verici yenilikle gıda sektörüne hizmet vermektedir.

Murat Gayberi

MİSYONUMUZ

GMT GIDA, uluslararası boyutta kalite, fiyat ve verimlilikte çalışmayı hedef edinmiştir. Bu anlamda iç bünyesindeki araştırma ve geliştirme faaliyetlerini, global teknolojinin sunduğu tüm destek programlarını takip ederek, kendisini de bu değişim sürecinde geliştirmektedir.
Pazar araştırması, tasarım, satın alma, üretim, proses kontrol, muayene ve test, kalite kontrol, ambalajlama, taşıma ve satış sonrası hizmetlere yönelik tüm faaliyetlerde teknolojik bilgi birikimini, deneyimini ve yaratıcılığını sizlerin hizmetine doğal ve katkısız ürünleriyle sunmaktadır.

VİZYONUMUZ

Amacımız, müşteri memnuniyetini temel alarak gıda endüstrisini akılcı çözümlerle destekleyebilmektir. Müşteri ve pazar ihtiyaçlarına duyarlı, genel piyasa maliyetlerinden daha düşük, yüksek kaliteye ve zamana vermiş olduğumuz önem, firmamızı benzerlerinden ayırmaktadır.
"Bizim başarımız sizin başarınız ile ölçülür" felsefesine firma bünyesinde inanmış sizlerin başarısını üst seviyelere taşımak için gıda sektörünün gerekliliği olarak kabul ettiği ISO 22000:2005 ve ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ile çalışmayı borç edinen bir anlayışa sahiptir.
Sağlıklı, güvenli, doğal ve katkısız ürün üretimi adına AR-GE faaliyetlerini sizlerin adına kendi ünitelerinde yapmaktadır.

AR-GE

Müşterilerimiz ile beraber sektör taleplerinin doğrultusunda, tamamen tutarlı, doğal ve uygun geçerlilikte yeni konsept ürünler ve tatlar geliştiririz. Rekabetçi gıda pazarı devamlı olarak yenilikçi, değer arttırıcı ürünlere ihtiyaç duyar ve heyecan verici orjinal ürünler bekler. Bu bilgi ile gıda üreticileri için gerçek fırsatları takip eder, tespit eder ve müşterilerimize bir adım daha ileride durmaları için çözümler üretiriz.

KALİTE

GMT markası altındaki ürünlerimiz ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri esasları doğrultusunda üretilmekte ve müşterilerimize sunulmaktadır. Ürünlerimiz kırmızı ve beyaz et sektörü üreticilerine her parti üretimde aynı tat, koku, görünüm ve lezzet unsurlarını taşıyan son ürün elde etme olanağını sağlar. Müşterilerimize GMP (iyi üretim uygulamaları) kuralları çerçevesinde, gıda güvenliğinin ön planda tutulduğu ürünler sunmak GMT kalite politikasının temelleri oluşturmaktadır.Bunun yanı sıra firmamız güncel yasalarda meydana gelen tüm değişiklikleri hızla takip eder ve müşterilerinin değişikliklere aynı hızla adapte olmalarına imkan sağlar. Firmamız kalite hedefleri arasında ilk sırada ise Helal Sertifikalı ürünlerle müşterilerimizin beklentilerini tam anlamıyla sağlamak yer almaktadır.

NEDEN GMT GIDA

GMT, Gıda Endüstrisi için fonksiyonel yardımcı maddeler, baharat ekstraktları, baharat karışımları, aroma ve tütsü teknolojileri konusunda uzmanlaşmış, gücünü uzun yıllara dayanan bilgi ve tecrübesinden almaktadır.

BELGELERİMİZ